Головна   Умови доставки і гарантія


Доставка по Львову БЕЗКОШТОВНА!

- З понеділка по суботу
- 6 днів на тиждень доставка відбувається з 9:15 до 18:00 години.
В суботу ваше замовлення може бути доставлено до 15:00.
- Графік доставок є наступним: 


9:15 - перше коло 
11:00 - друге коло 
14:00 - третє коло 
16:00 - четверте коло


- В день доставки на Ваш номер телефону подзвонить менеджер та повідомить про орієнтовний час прибуття кур'єра з вашим замовленням.

- Кур'єр за вимогою продемонструє товар на предмет цілісності, але не зобовязаний підключати, встановлювати чи налаштувати товар. (Якщо у Вас виникли запитання – наші менеджери з оперативно та кваліфіковано нададуть Вам всю необхідну інформацію).Доставка замовлення з допомогою перевізників (Нова Пошта, Гюнсел, ЄвроЕкспрес, Нічний Експрес та ін.) – по всій Україні
-
Кур'єром до складу перевізника у Львові 
безкоштовна!

- В залежності від місця Вашого перебування – доставку буде проведено на протязі 1-3 робочих днів.
- Згідно тарифів обраної Вами фірми-перевізника відбувається оплата доставки. Менеджери з продажу допоможуть вам розрахувати термін та вартість доставки.
- Ви здійснюєте оплату при отриманні та огляді вашого замовлення.
- Якщо Ви бажаєте здійснити безготівковий розрахунок - необхідно внести повну передоплату товару і лише тоді ваше замовлення буде відправлено.


Умови отримання товару в офісі перевізника:

1) Ви повинні взяти з собою оригінал паспорту чи інший документ що засвідчує особу (наприклад посвідчення водія).
2) Вам необхідно назвати № декларації – його Ви отримаєте у вигляді Sms-повідомлення на номер телефону, який Ви вкажете в замовленні як контактний.
3) При отриманні замовлення радимо обов'язково оглянути його цілісність. Якщо Вас не задовільняє стан товару, Ви можете оформити акт невідповідності з представниками кур'єрської служби.
4) Якщо у Вас немає можливості отримати товар особисто, Ви можете доручити це довіреній особі. Їй необхідно мати при собі свій та Ваш паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

 

СПОСІБ РОЗРАХУНКУ

Готівковий

Готівкою Ви можете розрахуватись при здійсненні прямої покупки або якщо замовите кур'єрську доставку. Оплата здійснюється виключно в національній валюті. В підтвердження оплати Ви отримаєте розхідну накладну.


Безготівковий

Процес оплати по безготівковому розрахунку: після того, як Ви оформили своє замовлення, менеджер за допомогою факсу або електронної пошти надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку або безпосередньо з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів (оригінал рахунку, розхідна накладна, податкова накладна) доставляється разом із замовленням.